EC English Language Centers

EC dil okulları Amerika, Kanada, İngiltere, Malta ve Güney Afrika’da, New York Times Meyda’nından Los Angelos’a veya Londra Covent Garden’a kadar, gitmek isteyeceğiniz en heyecanlı noktalarda ve özellikle şehir merkezlerinde bulunur.

 

 

EC hedeflerinize ulaşmanızı garanti eder!

 

Kişiye özel, sonuç odaklı kursları, profesyonel eğitmenler ve teknolojiyle birlikte öğrencilerine sunulur.

 

EC öğrencileri dünyanın 140’ı aşkın farklı ülkesinden gelmektedirler. Siz de farklı kültürleri öğrenecek, dünya görüşünüzü genişletecek ve onlarla beraber pratik yaparak dil yeteneğinizi geliştirirken kalıcı dostluklara imza atacaksınız.

 

 

Sosyal Aktiviteler

 

Yurt dışında yaşamak ve öğrenim görmek gerçekten harika bir deneyimdir. Derslerden sonra EC aktivite ekibi sizin için birçok farklı aktivite ve gezi programı hazırlamaktadır. Hatta Cumartesi günleri EC ekibi ve arkadaşlarınızla birlikte başka şehirlere günü birlik gezilere daha imza atabilirsiniz!

 

Akreditasyonlar

 

Tüm EC okulları, bulundukları ülkelerdeki lider kurumların ve uluslararası büyük kuruluşların akreditasyonuna sahiptir.

 

ABD

 

Gözalıcı manzarası ve popüler şehirleriyle ABD kesinlikle es geçilmemesi gereken bir ülkedir. EC’nin Boston, New York, San Diego ve Los Angeles gibi merkezlerinde deneyiminize başlayabilirsiniz! merkezlerin her biri en heyecan verici şehirlerde bulunuyor.

 

 

Kanada

 

Sonsuz bir doğal güzelliğe sahip olan Kanada aynı zamanda size dünyanın en yaşanılır şehirlerini deneyimleme fırsatı verir.  Aynı zamanda İngilizce ve Fransızca olmak üzere iki resmi dil konuşulan ve dünyanın en büyük ikinci ülkesi olan Kanada, gerçek anlamda bir kültür zenginliğine sahiptir. Montreal, Toronto ve Vancouver gibi seçebileceğiniz merkezler arasındadır.

 

 

İngiltere

 

İngilizcenin anavatanı olmasından dolayı, dünyanın en önemli İngilizce eğitimi için tercih edilen adresi İngilteredir. İngiltere’de Londra, Oxford, Cambridge, Brighton, Bristol, Manchester gibi şehirlerde eğitim alabilir ve İngiliz kültürünü yakından tanıyabilirsiniz.  

 

 

Malta

 

Malta, Akdeniz’de bulunan tam bir tatil adasıdır. Resmi dili İngilizce’dir. Masmavi denizi, mükemmel Akdeniz iklimi, büyüleyici doğasıyla öğrencilerin gözde merkezlerinden biridir. Ayrıca Türkiye’ye yakın konumu da çok büyük bir avantajdır. EC Malta’nın St Julians adasında yer almaktadır.

 

 

Güney Afrika

 

Doğal güzelliği ile Güney Afrika maceracılar için bir merkezdir. Ayrıca çok kültürlülüğü Güney Afrika’yı dil eğitimi için oldukça çekici bir adres yapmaktadır. EC Cape Town şehir merkezinde yer almaktadır.

 

 

Kurs Seçenekleri

 

 

Şehirde İngilizce: haftada 10 ders eğitim alabileceğiniz ve daha çok bulunduğunuz şehri ve çevreyi gezerek İngilizcenizi geliştirebileceğiniz bir programdır.

 

İş İngilizcesi : Haftalık 30 derslik bir programdır. Her hafta göreceğiniz 10 iş İngilizcesi ile  iş ortamında oluşabilecek İngilizce sorunlarınızı sonlandırabilirsiniz.

 

Akademik İngilizce : haftalık 30 derslik bir programdır. Haftada 10 ders akademik İngilizce olarak verilir ve üniversiteye giriş için gerekli olan alanlara yoğunlaşır.

GRE hazırlık dersi: Eğer EC iş birliğinde olan üniversiteler dışında bir üniversitede okumak isterseniz GRE ( Graduate Record Examinations ) yeterlik belgesine ihtiyacınız olabilir. Bu sınav için haftada 30 derslik bir program alabilirsiniz.

 

30+ Konseptimiz: EC bir farklılık yarattı ve 30 yaş ve üzeri kişilere bir kurs programı hazırladı. Yaşınıza ve benzer hayat görüşüne sahip diğer öğrencilerle deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz 30+ kurslar Covent Garden, Toronto ve Malta’da mevcuttur.

BİZE

SORUN

BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ FORMU

BİZİ

TAKİP EDİN

  • HiT Yurtdışı Eğitim YouTube
  • HiT Yutdışı Eğitim Twitter
  • HiT Yurtdışı Eğitim LinkedIn
  • HiT Yurtdışı Eğitim Facebook
  • HiT Yurtdışı Eğitim Instagram
  • HiT Yurtdışı Eğitim Yelp

BİZE

ULAŞIN

HiT Yurtdışı Eğitim

İstanbul: (0212) 296 46 00

Ankara: (0533) 777 93 43

WhatsApp: (0541) 296 46 00

info@hit.com.tr

Büyükdere Caddesi 15/A

Hür Han 34380 
Şişli, İstanbul

Sitemap

Copyright© 1993-2021 HiT Yurtdışı Eğitim