ILSC Language Schools

 

ILSC dünyadaki en ünlü İngilizce ve Fransızca dil eğitim enstitülerinden biri olmakla gurur duyar. 1991 yılında kurulan ve yıllardır öğrencilerine İngilizce ve Fransızca eğitimi veren International Language School of Canada’nın en önemli merkezleri Toronto, Vancouver ve Montreal gibi dünyanın en yaşanılır 3 şehrinde bulunmaktadır. Toronto ve Vancouver merkezlerinde İngilizce, Montreal deki merkezinde ise hem İngilizce hem Fransızca eğitimi verilmektedir. Birçok kültüre ev sahipliği yapan, iki resmi dili olan ve doğal güzelliklere sahip olan Kanada, İngilizce ve Fransızca öğrenmek için mükemmel bir ülkedir. Vancouver, Toronto, Montreal şehir merkezlerine eğitim veren okulun en büyük özelliklerinden birisi Avrupalı öğrenci sayısının fazla olmasıdır. Vancouver merkezinde 1000 üzerinde öğrenci vardır ve Kanada’nın en büyük dil okullarından biridir. Toronto okulu ise 600-700 öğrenci ile ILAC okulundan sonra büyüklük olarak 2. sıradadır.

​Ayrıca ILSC ailesi Avustralya'nın Brisbane, Sydney, Melbourne ve Adelaide şehirlerinde çok sayıda öğrenciye hizmet sunmaktadır. Avustralya’nın değişik merkezlerinde değişik yenilikler sunarak eğitimi keyifli hale getirir. Mesela ‘ücretsiz sabah haber klübü’, öğrencilerin kahvaltıda bir araya gelerek güncel haberleri tartışmasını İngilizce pratik yapmalarını sağlar. Yine ücretsiz meslek klübü Avustralya’da bir iş bulabilmek için bilmeniz gerekenleri öğretir. Öğrenciler isterse ‘cafe work skills’ isimli dersi alıp İngilizce öğrenirken barista becerileri de kazanır. Öğrencinin yarı zamanlı iş bulmasını çok kolaylaştıracak bir uygulama! Ayrıca ILSC’nin bazı kampüslerinde ILSC işletme koleji olarak çok güzel ve uygun maliyette sertifika ve diploma programları sunulmaktadır.

​ ILSC’nin Hindistan'ın başkenti olan New Delhi şehrinde de okulu bulunmaktadır. Bu şehirdeki küçük okullarında yerel Hintli öğrencilerle tüm dünyadan gelen uluslararası öğrenciler aynı sınıfta birbirlerini tanıyarak eğitim almaktadır.  Bu merkezde öğrenciler için birçok ücretsiz ve eşsiz aktivite seçeneği sunmaktalar. Hint kültürünü yemek pişirme sınıfları, dans dersleri ile öğrenin! Sabah Yoga sınıfları her eğitim programına eklenebilir; bu harikulade eğitimi kendi ülkesinde öğrenin! Ayrıca İngilizce öğrenme maceracınızı bir Hint sertifika programı ile bitireceksiniz ve Hindistan’da size yardımcı olacak günlük temel Hintçe öğreneceksiniz.

Öğrenci odaklı, yenilikçi eğitim yaklaşımı sayesinde öğrencilerin kişisel ilgi ve isteklerine cevap verebilecek pek çok farklı alanda seçmeli dersler sunmaktadır. Medya dan, yogaya, iş Fransızcasından, İngilizcesine, reklam ve tasarımdan, sinemacılık alanına kadar çok geniş bir yelpazede sunulan seçmeli dersler, yabancı dil öğrenmeyi öğrenciler için zevkli hale getirmektedir.

BİZE

SORUN

BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ FORMU

BİZİ

TAKİP EDİN

  • HiT Yurtdışı Eğitim YouTube
  • HiT Yutdışı Eğitim Twitter
  • HiT Yurtdışı Eğitim LinkedIn
  • HiT Yurtdışı Eğitim Facebook
  • HiT Yurtdışı Eğitim Instagram
  • HiT Yurtdışı Eğitim Yelp

BİZE

ULAŞIN

HiT Yurtdışı Eğitim

İstanbul: (0212) 296 46 00

Ankara: (0533) 777 93 43

WhatsApp: (0541) 296 46 00

info@hit.com.tr

Büyükdere Caddesi 15/A

Hür Han 34380 
Şişli, İstanbul

Sitemap

Copyright© 1993-2021 HiT Yurtdışı Eğitim