KINGS EDUCATION

 

1957 Yılında kurulmuş olan Kings Education İngiltere ve Amerika'da yıllarca edindiği deneyimle birçok farklı alanda kurslar sunmaktadır. Yaz okulları, İngilizce dil eğitim programları, üniversite hazırlık programları ile bugüne kadar binlerce öğrenciye kaliteli hizmet sunmuştur.

Kings ayrıca ihtiyacı olan öğrenciler için hazırlık programları ile akademik üniversite başvuruları yapmaktadır. Amerika ve İngiltere'de anlaşmalı olduğu birçok üniversite bulunmaktadır. İngilizce kurslarında da, üniversite hazırlıkta da oldukça iddialı bir okuldur.

ABD

Los Angeles

Kings Los Angeles Marymount California Üniversitesinin kampüsünde yer alır. Bu kampüsteki Kings Education’a katılan öğrenciler çok büyük bir kampüse sahip olan üniversitenin yüzme havuzu, restoranları, kütüphanesi ve aktivite kulüpleri gibi tüm olanaklarından faydalanabilirler. Üniversite kampüsünün ortamını görmek ve yetişkin öğrencilerle bir arada olmak isteyen adaylar için çok iyi bir seçenek sunar.

Boston

Kings öğrencilerine yine bir üniversite kampüs deneyimi yaşatıyor. Pinor Manor College kampüsünde yer alan Kings öğrencilerine çok güvenilir ve huzur dolu bir ortamda eğitim seçeneği sunmakta. Boston şehir merkezine metro ile sadece 20 dakika uzaklıkta bulunur.

New York

Kings New York’ta Concordia College Üniversitesinin kampüsünde siz öğrencilerini bekliyor! Manhattan’a tren ile sadece 30 dakika uzaklıkta olacaksınız.

 

İNGİLTERE

Londra

Kings Londra merkeze trenle 20 dakika uzaklıkta olan güzel Beckenhan semtinde bulunuyor. Tren istasyonuna, bankalara, mağazalara ve eğlence merkezlerine çok yakın bir yerdedir.

Bournemouth

Kings Bournemounth tam şehir merkezinde yer almaktadır.  Mağazalara, kafelere ve eğlence merkezlerine inanılmaz yakındır. Okul binasının üst katı dersliklerden oluşur. Alt katında da tek kişilik banyosu içinde yurt odaları vardır. Öğrencilere mesafe açısından inanılmaz bir konfor sunar.

Ayrıca şehir merkezine 10 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan Braidley Road’ta başka bir Kings Okulu daha vardır. Büyük bir bahçesi olan Kings Braidley Road açık hava sporları için çok elverişlidir.

Oxford

Kings Oxford’ta da iki okul merkez seçeneği sunmaktadır.

Oxford St. Michaels dünyaca ünlü şehrin, üniversiteye ait olan, görkemli bir binasında yer alır. Tarihi binanın tüm katlarını Kings kullanır.

Oxford’taki diğer merkezide St. Josephs’tir. Kings’in eski yerleşkesidir. Yıllardır okul olarak kullanılan bir binadır. Yurt ve aile yanı konaklamalara yürüyüş mesafesindedir. Okulun içerisinde bir kafeterya hizmet vermektedir.

Brighton

Harika kumsalları ve eğlence hayatı ile adını duyurmuş ve bir turizm merkezi haline gelmiş olan Brighton, aynı şekilde şehre gerek üniversite, gerek dil okulu eğitimi için gelen öğrencileri ile de ünlüdür. Londra’ya 50 dakika uzaklıkta bulunan küçük bir turizm ve eğitim şehridir. King Brighton merkezi şehire yürüyerek 15 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Çok modern ve yeni bir kampüsten oluşan Kings Brighton, isteyen öğrencilere okulun üst katını yurt konaklama seçeneği olarak sunmaktadır.

 

İngilizce Kursları

 Kings tüm merkezlerinde Tatil İngilizcesi, Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce programları sunmaktadır. Ayrıca yaşı 25 ve üzeri olan yetişkinler için ayrıca bir yoğun İngilizce kursu sunmaktadır. Bu program sadece LA’de verilmektedir. Ayrıca her merkezinde dijital pazarlama, film yapımı, sanat gibi farklı seçmeli dersler bulunmaktadır.

Sınava Yönelik İngilizce hazırlık kursları her merkezde sunulmaktadır. TOEFL, IELTS, SAT, GRE, GMAT ve Cambridge English: First ve Cambridge English: Advanced sınavlarına hazırlamaya yönelik kursları da bulunuyor.  Bu kurslar hem sınavlara yönelik alıştırmalar hem de sınav alma tecrübesini arttırmaya yöneliktirler.

Dil Eğitiminizde Kings Education Seçmeniz için 10 Sebep!

 • Güvenebileceğiniz kalitede bir okul

 • İhtiyaçlarınıza yönelik İngilizce kursları

 • Şehir ve kampüs seçenekleri

 • En iyi üniversitelere geçiş sistemi

 • Harika bir eğitim kalitesi

 • Son eğitim teknolojisiyle donatılmış merkezler

 • Kişisel üniversite başvuru desteği

 • 88 ayrı ülkeden gelen öğrencilerin ortak noktası

 • Yürüyüş mesafesinde kaliteli konaklama seçenekleri

 • Harika aktivite ve gezilerle donatılmış bir program garantisi

BİZE

SORUN

BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ FORMU

BİZİ

TAKİP EDİN

 • HiT Yurtdışı Eğitim YouTube
 • HiT Yutdışı Eğitim Twitter
 • HiT Yurtdışı Eğitim LinkedIn
 • HiT Yurtdışı Eğitim Facebook
 • HiT Yurtdışı Eğitim Instagram
 • HiT Yurtdışı Eğitim Yelp

BİZE

ULAŞIN

HiT Yurtdışı Eğitim

İstanbul: (0212) 296 46 00

Ankara: (0533) 777 93 43

WhatsApp: (0541) 296 46 00

info@hit.com.tr

Büyükdere Caddesi 15/A

Hür Han 34380 
Şişli, İstanbul

Sitemap

Copyright© 1993-2021 HiT Yurtdışı Eğitim