1955’ten Günümüze Dil Eğitiminde Lider Okul!

 

St Giles her yıl 12.000 civarı öğrenci tarafından eğitim için tercih ediliyor. Bu öğrenciler 100 farklı ülkeden geliyorlar. St Giles 1955 Londra’nın arka sokaklarında bir eğitimci çift tarafından kurulmuş küçük bir dil okuluydu. Ancak günümüzde Amerika, İngiltere ve Kanada’da birçok merkezi bulunan büyük bir uluslararası okuldur. Hala bir aile şirketi zihniyetiyle ilerlemektedir.

Neden St Giles?

St Giles eğitiminde 60 yıldan fazla olan deneyimini öğrencilerine kanıtlamaktadır. St Giles’a katılan öğrencilerin %96’si St Giles’ı başka arkadaşlarına da tavsiye edeceklerini bildirmişlerdir. Ayrıca, her öğrencinin bulunmak istediği Kanada, Amerika, İngiltere gibi harika ülke ve şehir seçenekleri sunmaktadır. St Giles’ın tüm merkezleri modern kaynaklarla donatılmıştır. Sınıflarındaki maksimum öğrenci sayısı 12’dir.  Ayrıca St Giles öğrencilerine geniş konaklama imkânı sunar. Birçok merkezinde yüksek kaliteli yurtlar, güvenilir aileler ve konforlu evler sunmaktadır.

St Giles için eğitim kalitei öğretmen kalitesiyle başlamaktadır. Bu sebeple öğretmenlerinin tamamı, uluslararası geçerliliği olan Cambridge CELTA veya Trinity CertTESOL veya dengi gibi bir İngilizce Öğretmenliği sertifikasına veya üniversite derecesine sahiptir.

Akreditasyonlarımız

 ‘St Giles International, tam akredite olmuş ve düzenli aralıklarla İngilizce eğitimi bakımından British Council İngiltere, AAIEP ve CEA ABD, ve Languages Canada Kanada tarafından denetlenmektedir. Bu saygın ve bağımsız kurumlar, Birleşik Krallık, ABD ve Kanada'da bulunan dil merkezlerinin kalite standartlarını kontrol etmekle yükümlüdürler. St Giles ayrıca English UK üyesidir.’

 

Okullarımız

 

İNGİLTERE

 

 • Londra – Merkez

Londra’nın tam merkezinde Russell Square’in karşısında bulunan St Giles 100 yaşında muhteşem bir binada yer almaktadır. Merkezde bulunan okulda 720 öğrenci kapasitesi bulunmaktadır.

 

 

 

 • Londra – Highgate

 

St Giles Highgate öğrencilerine hem Londra merkeze sadece 20 dk uzaklıkta, hem de çok güzel, yeşil ve dinlendirici bir ortamda eğitim şansı sunuyor. Ayrıca otobüsle 15-45 dk uzaklıkta bulunan çok güzel ailelerde konaklayabilme şansı veriyor. Bu merkez 340 öğrenci kapasitelidir.

 

 

 • Brighton

Brighton 300,000 civarı nüfüsuyla küçük ölçekli bir şehirdir. İngiltere’nin en Güney’inde bulunur. hem ismini taşıyan üniversitesine ev sahipliği yapar, hemde yerel bir tatil merkezidir. Londra’ya 50 dk uzaklıkta yer alır. St Giles tam şehir merkezinde yer almaktadır. Sahile, önemli mağaza ve eğlence merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Ayrıca 4 dk yürüyüş mesafesinde bulunan kendine ait bir yurt hizmeti vermektedir. 650 öğrenci kapasitelidir.

 

 

 • Eastbourne

Londra’ya 90 dk, Brighton’a 30 dk uzaklıkta olan Eastbourne sakin, güvenli ve sevimli bir kasabadır. Eastbourne’de Brighton gibi İngiltere’nin en Güney’inde yer alır. Yerel turizm amacıyla her yıl 4 milyon ziyaretçi alan bu kasaba İngiltere’nin en güneşli bölgesindedir. Bu merkez 300 öğrenci kapasitelidir.

 

ABD

 

 • New York

New York’un tam kalbinde, Manhattan’ın ünlü 5.caddesinde yer alan St Giles New York’un en ünlü yerlerinden olan Empire State Building, Macy’s mağazası, Times meydanıve daha birçok ünlü merkeze inanımaz yakın bir yerdedir. Bu merkez 400 öğrenci kapasitelidir.

 

 

 • San Fransisco

St Giles San Francisco şehir merkezinde 4 katlı tarihi bir binada hizmet vermektedir. Şehrin ünlü yerlerine yürüyüş mesafesindedir. Bu merkez 390 öğrenci kapasitelidir.

 

KANADA

 • Vancouver

St Giles dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinden biri olan Vancouver’da öğrencilerine en kaliteli eğitimi sunmaktadır. Okul tam şehir merkezindedir. Ünlü Stanley Park’a, büyüleyici limana ve birçok ünlü mağazaya yürüyüş mesafesindedir.  Bu merkez 170 öğrenci kapasitelidir.

Kurslar

 

20 derslik veya 28 derslik Genel İngilizce programı, IELTS ve TOEFL hazırlık, TOEIC hazırlık, Üniversite hazırlık kursları, iş İngilizcesi, TEC ve TESOL kursları, aile programları gibi kurs seçenekleri bulunmaktadır ve sunulan kurslar merkezden merkeze değişiklik göstermektedir.

St Giles International

BİZE

SORUN

BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ FORMU

BİZİ

TAKİP EDİN

 • HiT Yurtdışı Eğitim YouTube
 • HiT Yutdışı Eğitim Twitter
 • HiT Yurtdışı Eğitim LinkedIn
 • HiT Yurtdışı Eğitim Facebook
 • HiT Yurtdışı Eğitim Instagram
 • HiT Yurtdışı Eğitim Yelp

BİZE

ULAŞIN

HiT Yurtdışı Eğitim

İstanbul: (0212) 296 46 00

Ankara: (0533) 777 93 43

WhatsApp: (0541) 296 46 00

info@hit.com.tr

Büyükdere Caddesi 15/A

Hür Han 34380 
Şişli, İstanbul

Sitemap

Copyright© 1993-2021 HiT Yurtdışı Eğitim