Hit Uluslararası Eğitim

Hit İstanbul

Büyükdere Caddesi  15/A Hür Han 34380 Şişli - İstanbul

Tel   :  0 212 296 46 00

Faks:  0 212 233 63 15

Mail:  info@hit.com.tr

Hit Ankara

Tel   :  0 533 777 9343

Mail:  info@hit.com.tr

 

 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon

© 2016 Hit Uluslararası Eğitim

Village Camps 

6 ülkeye yayılmış, 36 ayrı kamp programıyla, Village Camps ta herkes için ayrı bir şey var. Aktivite ve macera kamplarından, Medya ve uygulamalı sanat alanına, dans, Robotik ve kodlama, golf, sörf, basketbol, futbol, at biniciliği, liderlik, dil kamplarının tüm çeşidi farklı merkezlerde sizlerle buluşmayı bekliyor.

Avusturya’nın  Piesendorf kentinde, Avusturya Alplerinin eteklerinde, göl manzaralı doğa harikası bir merkezde; veya Kanada’da Toronto ve Vancouver şehirlerinde; İngiltere’nin güzel York kentinde; Fransa’da  Ardèche kentinde Ardèche Nature Park içerisinde doğayla iç içe; Portekiz, Santa Cruz şehrinde veya  İsviçre Leysin şehrinde çocuklarınızın hem öğrenip hem eğlenecekleri harika kamplar yapılmaktadır.

Kamp programları İngilizce, Fransızca veya Almanca dillerinde 7 -17 yaş arasında ki çocuklarımıza verilebilmektedir.

Aileler için yaz kampı rehberi

Uluslararası kamp organizasyonunda 47 yılın üzerindeki deneyimle Village Camps, hem aileler hem de kampçılar için geniş spor çeşitleriyle, sanat, teknoloji, aktivite, liderlik ve seçtikleri dil seçeneği ile en kaliteli gözetimi sağlamaktadırlar.

Village Camp sağlık ve güvenlik konularına verilen ciddi dikkat ile gençlerimize en yüksek gözetim ve denetimi sunmaktadır.                Kamplarda profesyonel danışmanlardan oluşan takımımız, tüm kampçılarımıza eğitim ve eğlence arasında dikkatli bir denge kurarak eğitim ve öğrenim vermeyi başarmışlardır.