Village Camps 

6 ülkeye yayılmış, 36 ayrı kamp programıyla, Village Camps ta herkes için ayrı bir şey var. Aktivite ve macera kamplarından, Medya ve uygulamalı sanat alanına, dans, Robotik ve kodlama, golf, sörf, basketbol, futbol, at biniciliği, liderlik, dil kamplarının tüm çeşidi farklı merkezlerde sizlerle buluşmayı bekliyor.

Avusturya’nın  Piesendorf kentinde, Avusturya Alplerinin eteklerinde, göl manzaralı doğa harikası bir merkezde; veya Kanada’da Toronto ve Vancouver şehirlerinde; İngiltere’nin güzel York kentinde; Fransa’da  Ardèche kentinde Ardèche Nature Park içerisinde doğayla iç içe; Portekiz, Santa Cruz şehrinde veya  İsviçre Leysin şehrinde çocuklarınızın hem öğrenip hem eğlenecekleri harika kamplar yapılmaktadır.

Kamp programları İngilizce, Fransızca veya Almanca dillerinde 7 -17 yaş arasında ki çocuklarımıza verilebilmektedir.

Aileler için yaz kampı rehberi

Uluslararası kamp organizasyonunda 47 yılın üzerindeki deneyimle Village Camps, hem aileler hem de kampçılar için geniş spor çeşitleriyle, sanat, teknoloji, aktivite, liderlik ve seçtikleri dil seçeneği ile en kaliteli gözetimi sağlamaktadırlar.

Village Camp sağlık ve güvenlik konularına verilen ciddi dikkat ile gençlerimize en yüksek gözetim ve denetimi sunmaktadır.                Kamplarda profesyonel danışmanlardan oluşan takımımız, tüm kampçılarımıza eğitim ve eğlence arasında dikkatli bir denge kurarak eğitim ve öğrenim vermeyi başarmışlardır.

BİZE

SORUN

BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ FORMU

BİZİ

TAKİP EDİN

  • HiT Yurtdışı Eğitim YouTube
  • HiT Yutdışı Eğitim Twitter
  • HiT Yurtdışı Eğitim LinkedIn
  • HiT Yurtdışı Eğitim Facebook
  • HiT Yurtdışı Eğitim Instagram
  • HiT Yurtdışı Eğitim Yelp

BİZE

ULAŞIN

HiT Yurtdışı Eğitim

İstanbul: (0212) 296 46 00

Ankara: (0533) 777 93 43

WhatsApp: (0541) 296 46 00

info@hit.com.tr

Büyükdere Caddesi 15/A

Hür Han 34380 
Şişli, İstanbul

Sitemap

Copyright© 1993-2021 HiT Yurtdışı Eğitim