Bizi Takip Edin:

 

© 2019 HiT Yurtdışı Eğitim

Yüksek

Öğrenim

Yükseköğreniminizle ilgili alacağınız karar belki de hayatınızdaki en önemli karardır. Tüm geleceğinizi, kariyerinizi, ekonomik imkânlarınızı, gelecekteki saygınlığınızı, başarınızı, vereceğiniz bu karar belirlemektedir. Ancak ülkemiz eğitim sisteminde bu hayati kararı sizin vermeniz mümkün olmamaktadır. ÖSYM sınavlarında aldığınız puana göre sizin adınıza geleceğinize yön verilmektedir. Ülkemizde mevcut devlet ve vakıf üniversitelerinin kontenjanlarının yetersiz olması sebebiyle, her yıl üniversite yerleştirme sınav sonuçlarını heyecanla bekleyen öğrencilerimiz ve velilerimiz arasından pek azı sınav sonuçları açıklandığında emeklerinin karşılığını almaktadır. Ülkemizdeki genç ve okumaya istekli nüfus sayısı ile üniversitelerimizin mevcut kontenjanları arasında doğru bir orantı yoktur, bu nedenle mevcut ÖSYM sınav sisteminde aradığını bulamayan veliler ve öğrenciler yurtdışındaki eğitim imkânlarını araştırmaktadır. 

 

Bu çerçevede, HiT Yurtdışı Eğitim olarak amacımız; yurt dışında eğitim imkânını gençlerimize sunabilmektir. Gençlerimizin geleceğine giden yolda, onların kendilerine en uygun ülkeyi, okulu ve eğitim programını seçmelerini sağlayarak ışık oluyoruz. Akademik ve kariyer hedefleri arasında köprü kurmalarını sağlıyoruz. Bu köprüyü kurarken, öğrencilerimizin eğitimlerini, akademik ve kariyer hedeflerini, yabancı dil seviyelerini, beklentilerini, önceliklerini ve bütçelerini dikkate alıyoruz. Yurt dışında üniversiteler kariyer hedefinize uygun olabilecek birçok uzmanlaşmış program sunmaktadır. Hedeflerinize uygun, beklentilerinizi karşılayacak ve sizi akademik anlamda hazırlayacak okulu tercih etmeniz büyük önem taşımaktadır. Hayatınızın bundan sonrası, yapmış olduğunuz tercihler doğrultusunda şekilleneceği için, tercihinizi yaparken özenli ve dikkatli olmalısınız. Yapacağınız okul ve bölüm tercihi; kariyeriniz dışında hayatınızın devamında bulunacağınız sosyal ve kültürel ortamları ve sahip olacağınız ekonomik imkânları da belirleyici bir etkendir. İlk olarak unutmayınız ki, hayatta tek bir doğru ve tek bir yol yoktur. Doğru; zamana, mekâna ve kişiye özgü değişkenlik arz eden bir olgudur ve bu üniversite tercihiniz için de geçerlidir. Bu bilinçle danışmanlarımız her bir öğrencinin beklentilerini dikkate alarak ülke, okul ve program belirlemektedir.

 

HİT Yurt Dışı Eğitim, kuruluşundan bu yana A.B.D., İngiltere, Kanada, Almanya, Avusturya, Hollanda, Çin ve diğer birçok ülkenin devlet ve özel eğitim kuruluşlarına 10.000'in üzerinde öğrenci yerleştirmiştir. Yurt dışındaki birçok saygın üniversitenin Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan kurumumuz, tecrübeli kadrosu, öğrenci ve velileri bir araya getirerek, öğrencinin eğitim geçmişine, kariyer planlarına, istek ve yeteneklerine en uygun eğitim kuruluşunun seçilmesine destek olur. Danışmanlığımız ve servisimiz öğrencilerimizin okul ve programlarının belirlenmesinden sonra da devam etmektedir. Okul başvurularının yapılması, kabullerin temin edilmesinden sonra vize başvurularının yapılmasından, uçuş rezervasyonu ve konaklamanın sağlanmasına kadar her konuda öğrencilerimize destek veriyoruz. Eğitimlerine başlayan öğrencilerimiz ile bizleri her zaman yanlarında hissetmelerini sağlayacak bir şekilde iletişimi sürdürüyoruz. Temsilciliğini yaptığımız okullarımız ve programlar hakkında detaylı bilgi edinmek ve geleceğinize doğru adımla başlamak için ofislerimize ulaşabilirsiniz.

 

University Canada West

University Canada West.jpg

WSB Üniversitesi

WSB_Üniversitesi.jpg

Daha fazlası için...