Hit Uluslararası Eğitim

Hit İstanbul

Büyükdere Caddesi  15/A Hür Han 34380 Şişli - İstanbul

Tel   :  0 212 296 46 00

Faks:  0 212 233 63 15

Mail:  info@hit.com.tr

Hit Ankara

Tel   :  0 533 777 9343

Mail:  info@hit.com.tr

 

 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon

© 2016 Hit Uluslararası Eğitim

Yurt Dışı Eğitim

Hizmetlerimiz

Yurt dışında eğitim kararınızın ardından aklınızda oluşan “Ne Zaman, Nerede ve Nasıl” sorularını en uygun ve verimli şekilde çözümlemek için şu an doğru adrestesiniz. HIT Uluslararası Eğitim olarak sunduğumuz kaliteli ve farkındalık yaratan hizmetler ile bu ve bunun gibi diğer tüm sorularınızı en hızlı ve doğru şekilde çözüme ulaştırmak hizmetlerimizin odağında yer almaktadır.  

 

HIT Uluslararası Eğitim olarak sunduğumuz hizmetler ile yurtdışındaki okul başvurularınızda; tercihlerinizi kendi adınıza en doğru şekilde belirlemenizi ve tercihinize uygun olarak kayıt kabul sürecinizi sizin adınıza yöneterek size etkinlik ve zaman kazandırıyoruz. Yurt dışı eğitim konusunda; danışmanlık hizmeti almak, belirlediğiniz veya birlikte belirleyeceğimiz okula kayıt olmak ve vize sürecinde destek almak için hiç vakit kaybetmeden bize başvurun, geleceğinize doğru adımla başlayın. 

 

 

Dil Okulları

HIT Uluslararası Eğitim, 30'dan fazla ülkede, yüzlerce şehirde, dilediğiniz dilde eğitim alabilmeniz için en iyi seçenekleri sunuyor. HIT Uluslararası Eğitim'in uzman eğitim danışmanlarının verdiği hizmetler arasında yer alan dil okulu yerleştirmeleri; sizin ve bütçeniz için en uygun ülke, şehrin ve okulun seçilmesi yanında eğitim ihtiyaçlarınıza en uygun programın ve eğitim süresinin belirlenmesini de içermektedir.


Yaz Okulları

Yabancı bir dili en uygun yerde ve ortamda geliştirmek, farklı bir ülke deneyimi yaşamak,  yeni kültürleri tanımak, uluslararası insan ilişkilerinde ilk adımları atmak, yeni dostluklar kazanmak ve dil eğitimini spor, gezi, sosyal ve kültürel etkinlikler ile zenginleştirmek için HIT Uluslararası Eğitim genç öğrenciler için "Yaz Okulu Programları" sunuyor. 8 yaşından başlayarak her yaştan öğrencinin katılabileceği bu programlar hakkında detaylı bilgi için ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sertifika Programları

Mesleki yetenek ve bilgi kazanmak için lisans veya yüksek lisans eğitimine yeterli bütçe ya da zaman ayıramayan veya bu eğitimlere hali hazırda sahip olup belirli bir konuda daha fazla uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için kısa veya uzun süreli, A.B.D., Kanada, İngiltere, Avustralya gibi bir çok ülkede, farklı alanlarda sunulan sertifika programları yerleştirmesi HIT Uluslararası Eğitimin hizmetleri arasındadır. İş dünyasında size birçok kapıyı açacak olan bu programlar eğitimin ardından sundukları staj imkânları ile sizi hem kendi alanınızda profesyonel yapacak, hem de bilgi ve becerilerinizi güncel tutmanıza yardımcı olacaktır.

 

Lise Programları

Özellikle üniversite eğitimini yurt dışında planlayan öğrenciler için orta öğretimden adım atarak başlamak ve lise eğitimini yurt dışında almak bundan sonraki eğitim hayatını oluşturacak sisteme ve ülkeye ayak uydurmak ve daha yüksek hedeflere ulaşmak için önemli aşamalardan birisidir. HIT Uluslararası Eğitim, A.B.D., Kanada, İngiltere ve İsviçre gibi birçok ülkede öğrencilerimize özel liselerde eğitim alma olanağı sağlamaktadır. Bu ülkelerdeki lise eğitimleri hakkında detaylı bilgi için uzman eğitim danışmanları sizleri yönlendireceklerdir.

 

Ön Lisans, Transfer ve Lisans Programları

20 yılın üzerindeki tecrübesi ile HIT Uluslararası Eğitim, ön lisans, transfer veya lisans programlarının yer aldığı yükseköğrenim alternatiflerinden herhangi birinde sizin için en uygun bölüm, en ideal ülke ve üniversite seçimi için uzman kadrosu ile profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyor. HIT Uluslararası Eğitim, birçok farklı ülkede Türkiye temsilciliğini yaptığı 100'ün üzerinde üniversitenin yanı sıra, bu ülkelerdeki tüm okullara ayrım yapmadan, başvuru ve yerleştirme hizmeti vermektedir. Sizin için en uygun okul ve program seçimi için uzman danışmanlardan yönlendirme alabilir veya kendi araştırmanız sonucunda seçtiğiniz ve başvuru yapmak isteğiniz üniversite için işlemlerinizi HIT Uluslararası Eğitim'in takip etmesini seçebilirsiniz.

Yüksek Lisans 

Üniversite eğitiminin üzerine, uzmanlık olarak kendi dalında veya kariyer ya da kişisel gelişimine katkıda bulunacak farklı bir dalda master programlarına başvuru ve yerleştirme işlemleri HIT Uluslararası Eğitim'in öğrencilerine sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. 

 

Vize Danışmanlığı 

Gideceğiniz okul ve programdan kabulünüz geldi ise sıradaki işleminiz öğrenci vize başvurunuzu yapmaktır. HIT uluslararası Eğitim İstanbul ve Ankara ofislerinde bulunan vize departmanları öğrenci vize başvurunuz için size en güncel bilgileri aktarabilir, ilgili elçilik ve konsolosluktan veya vize başvuru merkezinden randevunuzu alabilir, vize başvuru formlarınızın doldurulmasına kadar ihtiyaç duyduğunuz her konuda size destek olabilir.