Bizi Takip Edin:
  • HiT Yurtdışı Eğitim Twitter
  • HiT Yurtdışı Eğitim LinkedIn
  • HiT Yurtdışı Eğitim Facebook
  • HiT Yurtdışı Eğitim Instagram
  • HiT Yurtdışı Eğitim Yelp

Copyright© 1993-2019 HiT Yurtdışı Eğitim

Yaz

Okulları

HiT Yurtdışı Eğitim, ilköğretim ve lise eğitimi döneminde olan 11-16 yaş aralığındaki öğrencilere hem yabancı dillerini geliştirebilecekleri, hem de sosyal, kültürel ve gezi aktiviteleri ile eğlenebilecekleri bireysel ve grup katılımını mümkün kılan yaz okulu programları sunmaktadır. Yaz okulu programlarına 2,3 ve 4 hafta süre ile katılım mümkündür. Eğitim haftada 20 ders saatidir ve dersler sabahtır. Öğleden sonra yapılan sosyal, kültürel ve gezi programları da öğrencilerin yabancı dillerini geliştirmelerini pekiştirecek aktivitelerden oluşmaktadır. 

 

Yaz okulu programları öğrencilerimize farklı kültürlerden, geleneklerden ve dillerden gelen öğrencilerle eğitim alma fırsatını sunmaktadır. Öğrenciler program sonunda yabancı dillerini geliştirmenin ötesinde, en az bir farklı spor yapmış, yeni bir oyun öğrenmiş, farklı lezzetler tatmış ve yeni yerler keşfetmiş olarak dönmektedirler. Bazı yaz okulu programları öğrencinin yabancı dil ve spor gelişimini aynı anda hedeflemektedir. Bu programlarda spor aktiviteleri uzman kişiler tarafından yürütülmektedir. Tenis, futbol, basket, yelken ve at sporları yapan öğrenciler, bu tip bir programa katılmayı seçtiklerinde, koçlar eşliğinde ilgili alanlarda kendilerini geliştirme imkânına sahiptirler. 

 

IB diploma programı aday öğrencileri için sunulan hazırlık yaz okulu eğitim programı, geleceğin IB öğrencileri için idealdir. Tüm öğrenciler İngilizce ve seçmiş oldukları IB bölümünün temel derslerini 4 ya da 5 hafta süre ile haftada 25 saat uzman öğretmenlerden alırlar. Sınıflar maksimum 12 kişidir. Bu programa 40 farklı ülkeden IB öğrenci adayları katılmaktadır. Programda öğrenciler aynı zamanda eğitim, teknoloji ve çevre konularında bilgi paylaşımı yapma, sunum ve projeler hazırlama ve akademik makale çalışmaları yapma fırsatına sahiptir. Hafta sonları İngiliz kültürü ve yaşam stilini algılamalarına yardımcı olan Oxford, Cambridge gibi şehirleri ziyaret etme imkânına da vardır. Bu gezilerde fen bilimleri derslerini alan öğrenciler şehirdeki fen müzelerini ziyaret etme fırsatını da bulur.

 

Yaz okulu eğitim programlarının pek çoğunda, konaklama, yemek, sosyal, spor ve gezi aktiviteleri fiyata dâhildir. Kayıt işlemlerinizi Nisan ayı sonuna kadar tamamlamanızı tavsiye ederiz.

 

HIT Yurt Dışı Eğitim olarak hedefimiz yaz okuluna katılım ile daha çok çocuğumuzun sosyal, kültürel, kişisel ve yabancı dil gelişimine katkıda bulunarak, çocuklarımızın geleceklerine giden yolda köprü olmaktır. Kurulduğu günden beri misyonunun dışına çıkmamış HiT Yurtdışı Eğitim için yaz okulu programlarının başarısının tanımı budur. Okullar, programlar ve başlangıç tarihleri ve ücretler konusunda bilgi almak için HiT Yurtdışı Eğitim ofislerini en kısa sürede ziyaret etmenizi öneririz.

Village Camps

Village Camps.jpg