Amerika Dil Okulu Fiyatları

ANASAYFA | AMERİKA DİL OKULLARI FİYATLARI 2022

AMERİKA DİL OKULU FİYATLARI 2022

Amerika'da dil eğitimi haftalık 200 $'dan başlıyor! 

AMERİKA DİL OKULU FİYATLARI 2022

AMERİKA DİL OKULLARI FİYATLARI 2022

Amerika dil okulu fiyatları haftalık 200 $’dan başlamaktadır. Amerika dil okulları fiyatları haricinde konaklama, sigorta ve yaşam masrafları için de aylık en az 1.000 – 1.500 $ civarında bir bütçe ayrılması önerilir.

Yurtdışı dil eğitimi almak için Amerika dil okulları’nı tercih eden öğrenciler için New York Dil Okulları, Los Angeles Dil Okulları, New Jersey Dil Okulları ve Miami Dil Okulları başta olmak üzere Harvard, Columbia, University of Pennsylvania, UC Los Angeles, UC Berkeley gibi kalitesi tartışılamayacak dünyanın en iyi üniversitelerinin kampüslerinde her bütçe, amaç ve seviyeye uygun yüksek standartlarda Amerika dil kursu alternatifleri sunulmaktadır.

Güncel 2022 Amerika dil okulu fiyatları:

* %30 HiT özel indirimli fiyatlardır. 

En güncel Amerika dil kursu fiyatları, özel indirimler ve kampanyalar için HiT Yurtdışı Eğitim’in uzman danışmanları ile daima ücretsiz olarak irtibata geçebilirsiniz.

AMERİKA DİL OKULU KONAKLAMA FİYATLARI 2022

Amerika dil okulları konaklama fiyatları aylık 880 $'dan başlamaktadır. Genellikle aile yanı veya yurt konaklama seçenekleri ile karşımıza çıkarlar. Aile yanı konaklama Amerikan kültürünü daha yakından tanıma, daha çok pratik yapma olanağı sağlamasının yanında maliyetlerinin düşüklüğü sebebi ile de en çok tercih edilen seçenektir.

Güncel 2022 Amerika dil okulu konaklama fiyatları:

* Yukarıdaki Amerika dil okulları fiyatları ve Amerika dil okulu konaklama fiyatları 30 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir

* Amerika dil okulu fiyat tablosundaki ücretler haftalık 10, 20 ve 30 ders içindir.

* Amerika dil okulu ve konaklama fiyatlarına ek olarak Amerika dil okulları zorunlu sağlık sigortası aylık 100 $'dır.