Kanada Dil Okulu Fiyatları - HiT Yurtdışı Eğitim

ANASAYFA | KANADA DİL OKULLARI FİYATLARI 2022

KANADA DİL OKULU FİYATLARI 2022

Kanada'da dil eğitimi haftalık 128 CA$'dan başlıyor! 

KANADA DİL OKULU FİYATLARI 2022

KANADA DİL OKULLARI FİYATLARI 2022

Kanada dil okulu fiyatları haftalık 128 CA$’dan başlamaktadır. Kanada dil okulları fiyatları haricinde konaklama, sigorta ve yaşam masrafları için de aylık en az 1.200 CA$ civarında bir bütçe ayrılması önerilir.

Yurtdışı dil eğitimi almak için Kanada dil okulları’nı tercih eden öğrenciler için Toronto Dil Okulları, Vancouver Dil Okulları ve Montreal Dil Okulları başta olmak üzere 250’nin üzerinde devlet tarafından sıkı denetimli, akredite Kanada dil okulu bulunur. Kanada dil okulları her bütçe, amaç ve seviyeye uygun yüksek standartlarda Kanada dil kursu alternatiflerini sunmaktadırlar.

Güncel 2022 Kanada dil okulu fiyatları:

* %30 HiT özel indirimli fiyatlardır. 

En güncel Kanada dil kursu fiyatları, özel indirimler ve kampanyalar için HiT Yurtdışı Eğitim’in uzman danışmanları ile daima ücretsiz olarak irtibata geçebilirsiniz.

KANADA DİL OKULU KONAKLAMA FİYATLARI 2022

Kanada dil okulları konaklama fiyatları aylık 960 CA$'dan başlamaktadır. Genellikle aile yanı veya yurt konaklama seçenekleri ile karşımıza çıkarlar. Aile yanı konaklama Kanada kültürünü daha yakından tanıma, daha çok pratik yapma olanağı sağlamasının yanında maliyetlerinin düşüklüğü sebebi ile de en çok tercih edilen seçenektir.

Güncel 2022 Kanada dil okulu konaklama fiyatları:

* Yukarıdaki Kanada dil okulları fiyatları ve Kanada dil okulu konaklama fiyatları 30 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir

* Kanada dil okulu fiyat tablosundaki ücretler haftalık 15 ve 30 ders içindir. Farklı seçenekler için lütfen HiT Yurtdışı Eğitim danışmanlarından teklif alınız.

* Kanada dil okulu ve konaklama fiyatlarına ek olarak Kanada dil okulları zorunlu sağlık sigortası aylık 100 CA$'dır.