İngiltere Dil Okulu Fiyatları - HiT Yurtdışı Eğitim

ANASAYFA | İNGİLTERE DİL OKULLARI FİYATLARI 2022

iNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI 2022

İngiltere'de dil eğitimi haftalık 90 £'dan başlıyor! 

İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI 2022

İNGİLTERE DİL OKULLARI FİYATLARI 2022

İngiltere dil okulu fiyatları haftalık 90 £’dan başlamaktadır. İngiltere dil okulları fiyatları haricinde konaklama, sigorta ve yaşam masrafları için de aylık en az 1.015 £ civarında bir bütçe ayrılması önerilir.

Yurtdışı dil eğitimi almak için İngiltere dil okulları’nı tercih eden öğrenciler için Londra Dil Okulları, Cambridge Dil Okulları, Oxford Dil Okulları ve Brighton Dil Okulları başta olmak üzere 450’nin üzerinde devlet tarafından sıkı denetimli, akredite İngiltere dil okulu bulunur. İngiltere dil okulları her bütçe, amaç ve seviyeye uygun yüksek standartlarda İngiltere dil kursu alternatiflerini sunmaktadırlar.

Güncel 2022 İngiltere dil okulu fiyatları:

* %25 HiT özel indirimli fiyatlardır. 

En güncel İngiltere dil kursu fiyatları, özel indirimler ve kampanyalar için HiT Yurtdışı Eğitim’in uzman danışmanları ile daima ücretsiz olarak irtibata geçebilirsiniz.

İNGİLTERE DİL OKULU KONAKLAMA FİYATLARI 2022

İngiltere dil okulları konaklama fiyatları aylık 640 £'dan başlamaktadır. Genellikle aile yanı veya yurt konaklama seçenekleri ile karşımıza çıkarlar. Aile yanı konaklama İngiltere kültürünü daha yakından tanıma, daha çok pratik yapma olanağı sağlamasının yanında maliyetlerinin düşüklüğü sebebi ile de en çok tercih edilen seçenektir.

Güncel 2022 İngiltere dil okulu konaklama fiyatları:

* Yukarıdaki İngiltere dil okulları fiyatları ve İngiltere dil okulu konaklama fiyatları 30 Eylül 2022 tarihine kadar geçerlidir

* İngiltere dil okulu fiyat tablosundaki ücretler haftalık 10, 20 ve 30 ders içindir.

* İngiltere dil okulu ve konaklama fiyatlarına ek olarak 6 ay üzeri programlar için İngiltere dil okulları zorunlu sağlık sigortası aylık 40 £'dır.