İrlanda Dil Okulu Fiyatları - HiT Yurtdışı Eğitim

ANASAYFA | İRLANDA DİL OKULLARI FİYATLARI 2022

İRLANDA DİL OKULU FİYATLARI 2022

İrlanda'da dil eğitimi haftalık 150 €'dan başlıyor! 

İRLANDA DİL OKULU FİYATLARI 2022

İRLANDA DİL OKULLARI FİYATLARI 2022

İrlanda dil okulu fiyatları haftalık 150 €’dan başlamaktadır. İrlanda dil okulları fiyatları haricinde konaklama, sigorta ve yaşam masrafları için de aylık en az 1.000 € civarında bir bütçe ayrılması önerilir.

Yurtdışı dil eğitimi almak için İrlanda dil okulları’nı tercih eden öğrenciler için Dublin Dil Okulları, Cork Dil Okulları ve Limerick Dil Okulları başta olmak üzere 65’in üzerinde devlet tarafından sıkı denetimli, MEI derneği üyesi, akredite İrlanda dil okulu bulunur. İrlanda dil okulları her bütçe, amaç ve seviyeye uygun yüksek standartlarda İrlanda dil kursu alternatiflerini sunmaktadırlar.

Güncel 2022 İrlanda dil okulu fiyatları:

* %20 HiT özel indirimli fiyatlardır. 

En güncel İrlanda dil kursu fiyatları, özel indirimler ve kampanyalar için HiT Yurtdışı Eğitim’in uzman danışmanları ile daima ücretsiz olarak irtibata geçebilirsiniz.

İRLANDA DİL OKULU KONAKLAMA FİYATLARI 2022

İrlanda dil okulları konaklama fiyatları aylık 740 €'dan başlamaktadır. Genellikle aile yanı veya yurt konaklama seçenekleri ile karşımıza çıkarlar. Aile yanı konaklama Kanada kültürünü daha yakından tanıma, daha çok pratik yapma olanağı sağlamasının yanında maliyetlerinin düşüklüğü sebebi ile de en çok tercih edilen seçenektir.

Güncel 2022 İrlanda dil okulu konaklama fiyatları:

* Yukarıdaki İrlanda dil okulları fiyatları ve İrlanda dil okulu konaklama fiyatları 30 Eylül 2022 tarihine kadar geçerlidir

* İrlanda dil okulu fiyat tablosundaki ücretler haftalık 15 ve 30 ders içindir. 

* İrlanda dil okulu ve konaklama fiyatlarına ek olarak İrlanda dil okulları zorunlu sağlık sigortası aylık 60 €'dur.