WORK and STUDY PROGRAMLARI

YURTDIŞINDA OKU VE ÇALIŞ

Work and Study (oku ve çalış) programlarında bir yandan öğrenim görürken aynı zamanda maaşlı çalışma imkanlarından yararlanabilirsiniz. Böylelikle, ücretli çalışıp hem yurtdışındaki okulunuzun bütçesine katkıda bulunurken hem de iş deneyimi kazanarak çalışma dünyasında rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Kanada, İrlanda, Avustralya'daki work and study (oku ve çalış) programları için genellikle akademik yıl programı adı verilen kurslara kayıt olmanız gerekmektedir. Hem eğitim hem de ücretli çalışma imkanı sağlayan programlara başvurabilmeniz için en az lise mezunu olmanız şarttır. Öğreniminizi sadece dil üzerine yapabileceğiniz gibi, mesleki alanda da kendinizi geliştirebileceğiniz işletme, satış-pazarlama, mühendislik, bilgisayar bilimleri gibi birçok dalda uluslararası geçerliliği olan sertifika ya da diploma programlarına da katılabilirsiniz.​

Yurtdışında staj veye yurtdışında çalışma imkanları sağlayan Work and Study programları ile ilgili detaylı bilgilere uzman danışmanlarımızla irtibata geçerek sahip olabilirsiniz.

İRLANDA WORK AND STUDY

İrlanda’da Work and Study programına katılmak için 5 neden:

1. Dünya’nın en güvenli ilk 10 ülkesi arasında yer alan İrlanda’da İngilizcenizi ilerletirken yurtdışında kazanacağınız iş deneyiminin, kişisel gelişiminizin yanında kariyerinize de gözle görülür etkileri olacaktır.

2. İrlanda’daki 25 haftalık dil eğitiminiz süresince yarı zamanlı olarak aylık asgari 800€, dil eğitiminizi takiben belirli tarih aralıklarındaki programlar için de 2 ay boyunca aylık asgari 1.600€ kazanarak bütçenize önemli ölçüde katkı sağlamanız mümküdür.

3. Uluslararası öğrenciler için gerek yaşam standartları, gerekse doğal güzellikleri ile harikulade bir ortam sunan İrlanda, Google, Microsoft, Facebook, Airbnb, Twitter, eBay ve LinkedIn gibi prestijli firmaların Avrupa’daki üslerini Dublin’de barındırmaktadır. Bu firmalar ile yakından tanışma, hatta çalışma fırsatları yakalıyabilirsiniz.

4. Seviyenize en uygun sınıflarda her Pazartesi başlayan programların tümü, İrlanda devleti denetimindeki, akredite ve MEI derneği üyesi dil okulları tarafından yüksek kalite ve hizmet standartları ile verilmektedir.

5. Azizler ve akademisyenler ülkesi olarak da anılan İrlanda, edebiyat alanında en çok Nobel Ödülü almış olup, U2, The Cranberries, Sinead O’connor gibi müzisyenlere sahip, nüfusunun %40’ı 25 yaşın altında, yaşam masrafları İngiltere ya da Amerika’ya göre çok daha ekonomik, sıcak insanlara sahip, misafirperver yegane ülkerlerden bir tanesidir.

BİZE

SORUN

BİZİ

TAKİP EDİN

  • HiT Yurtdışı Eğitim YouTube
  • HiT Yutdışı Eğitim Twitter
  • HiT Yurtdışı Eğitim LinkedIn
  • HiT Yurtdışı Eğitim Facebook
  • HiT Yurtdışı Eğitim Instagram
  • HiT Yurtdışı Eğitim Yelp

BİZE

ULAŞIN

HiT Yurtdışı Eğitim

İstanbul: (0212) 296 46 00

Ankara: (0533) 777 93 43

WhatsApp: (0541) 296 46 00

info@hit.com.tr

Büyükdere Caddesi 15/A

Hür Han 34380 
Şişli, İstanbul

Sitemap

Copyright© 1993-2020 HiT Yurtdışı Eğitim