Avustralya Dil Okulu Fiyatları - HiT Yurtdışı Eğitim

ANASAYFA | AVUSTYRALYA DİL OKULLARI FİYATLARI 2022

AVUSTRALYA DİL OKULU FİYATLARI 2022

Avustralya'da dil eğitimi haftalık 210 AU$'dan başlıyor! 

AVUSTRALYA DİL OKULU FİYATLARI 2022

AVUSTRALYA DİL OKULLARI FİYATLARI 2022

Avustralya dil okulu fiyatları haftalık 210 AU$’dan başlamaktadır. Avustralya dil okulları fiyatları haricinde konaklama, sigorta ve yaşam masrafları için de aylık en az 1.500 – 1.750 AU$ civarında bir bütçe ayrılması önerilir.

Yurtdışı dil eğitimi almak için Avustralya dil okulları’nı tercih eden öğrenciler için Sydney Dil Okulları, Melbourne Dil Okulları, Brisbane Dil Okulları, Perth Dil Okullarıve Canberra Dil Okulları başta olmak üzere 100’lerce çeşitli resmi kurumlar tarafından akredite Avustralya dil okulu bulunur. Avustralya dil okulları her bütçe, amaç ve seviyeye uygun yüksek standartlarda Avustralya dil kursu alternatiflerini sunmaktadırlar.

Güncel 2022 Avustralya dil okulu fiyatları:

* %35 HiT özel indirimli fiyatlardır. 

En güncel Avustralya dil kursu fiyatları, özel indirimler ve kampanyalar için HiT Yurtdışı Eğitim’in uzman danışmanları ile daima ücretsiz olarak irtibata geçebilirsiniz.

AVUSTRALYA DİL OKULU KONAKLAMA FİYATLARI 2022

Avustralya dil okulları konaklama fiyatları aylık 820 AU$'dan başlamaktadır. Genellikle aile yanı veya yurt konaklama seçenekleri ile karşımıza çıkarlar. Aile yanı konaklama Avustralya kültürünü daha yakından tanıma, daha çok pratik yapma olanağı sağlamasının yanında maliyetlerinin düşüklüğü sebebi ile de en çok tercih edilen seçenektir.

Güncel 2022 Avustralya dil okulu konaklama fiyatları:

* Yukarıdaki Avustralya dil okulları fiyatları ve Avustralya dil okulu konaklama fiyatları 30 Eylül 2022 tarihine kadar geçerlidir

* Avustralya dil okulu fiyat tablosundaki ücretler haftalık 20 ve 30 ders içindir.

* Avustralya dil okulu ve konaklama fiyatlarına ek olarak Avustralya dil okulları zorunlu sağlık sigortası aylık 50 AU$'dır.