Avustralya Dil Okulu Fiyatları - HiT Yurtdışı Eğitim

ANASAYFA | AVUSTYRALYA DİL OKULLARI FİYATLARI 2021

AVUSTRALYA DİL OKULU FİYATLARI 2021

Avustralya'da dil eğitimi haftalık 189 AU$'dan başlıyor! 

AVUSTRALYA DİL OKULU FİYATLARI 2021

AVUSTRALYA DİL OKULLARI FİYATLARI 2021

Avustralya dil okulu fiyatları haftalık 189 AU$’dan başlamaktadır. Avustralya dil okulları fiyatları haricinde konaklama, sigorta ve yaşam masrafları için de aylık en az 1.500 – 1.750 AU$ civarında bir bütçe ayrılması önerilir.

Yurtdışı dil eğitimi almak için Avustralya dil okulları’nı tercih eden öğrenciler için Sydney Dil Okulları, Melbourne Dil Okulları, Brisbane Dil Okulları, Perth Dil Okullarıve Canberra Dil Okulları başta olmak üzere 100’lerce çeşitli resmi kurumlar tarafından akredite Avustralya dil okulu bulunur. Avustralya dil okulları her bütçe, amaç ve seviyeye uygun yüksek standartlarda Avustralya dil kursu alternatiflerini sunmaktadırlar.

Güncel 2021 Avustralya dil okulu fiyatları:

* %40 HiT özel indirimli fiyatlardır. 

En güncel Avustralya dil kursu fiyatları, özel indirimler ve kampanyalar için HiT Yurtdışı Eğitim’in uzman danışmanları ile daima ücretsiz olarak irtibata geçebilirsiniz.

AVUSTRALYA DİL OKULU KONAKLAMA FİYATLARI 2021

Avustralya dil okulları konaklama fiyatları aylık 720 AU$'dan başlamaktadır. Genellikle aile yanı veya yurt konaklama seçenekleri ile karşımıza çıkarlar. Aile yanı konaklama Avustralya kültürünü daha yakından tanıma, daha çok pratik yapma olanağı sağlamasının yanında maliyetlerinin düşüklüğü sebebi ile de en çok tercih edilen seçenektir.

Güncel 2021 Avustralya dil okulu konaklama fiyatları:

* Yukarıdaki Avustralya dil okulları fiyatları ve Avustralya dil okulu konaklama fiyatları 31 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerlidir

* Avustralya dil okulu fiyat tablosundaki ücretler haftalık 20 ve 30 ders içindir.

* Avustralya dil okulu ve konaklama fiyatlarına ek olarak Avustralya dil okulları zorunlu sağlık sigortası aylık 136 AU$'dır.

Sıkça Sorulan Sorular

Avustralya dil okulu fiyatları nedir?


Avustralya dil okulu fiyatları eğitim alınacak okul, program ve süreye göre farklılıklar göstermekle birlikte haftalık ortalama başlangıç ücreti 189 AU$’dır.
Avustralya’da dil eğitimi alırken çalışmak mümkün mü?


Avustralya’da 12 hafta ve üzeri dil okulu programına dahil olan her öğrencinin yasal olarak haftada 20 saat çalışma izni hakkı bulunur. Avustralya, İngilizcenizi geliştirirken aynı zamanda yurtdışı iş deneyimi kazanma imkanı tanıyan sayılı ülkelerden bir tanesidir.
En iyi Avustralya dil okulu hangisidir?


Avustralya dil okulu programları çeşitli resmi kurumlar tarafından sıkı bir denetime tabi olup öğrencilerine kaliteli ve yüksek standartlarda dil eğitimi imkanlarını sağlarlar. Dolayısı ile en iyi Avustralya dil okulu seçimi ancak kişisel tercihlere göre farklılar göstermektedir. Birden fazla merkezi olan zincir okullar arasınca öğrenciler tarafından en çok tercih edilen ve bilinen Avustralya dil okulları: Kaplan, EC English, LSI, ILSC ve ELS’dir. Butik Avustralya dil okulları da kaliteli geniş bir yelpazeye sahiptir.
Avustralya dil okulları için gerekli İngilizce seviyesi nedir?


Avustralya dil okullarına katılmak için gereken bir İngilizce seviyesi bulunmamaktadır. Avustralya dil okullarında başlangıç seviyesinden itibaren sınıflar vardır. Ancak öğrencinin sahip olduğu 1 veya 2 seviye İngilizce kendisine ilk gittiğinde Avustralya’daki sosyal hayatta oldukça faydalı olacaktır.
Avustralya dil okulu konaklama seçenekleri nelerdir?


Avustralya dil okulları genellikle aile yanı veya yurt konaklama seçenekleri ile karşımıza çıkarlar. Aile yanı konaklama Avustralya kültürünü daha yakından tanıma, daha çok pratik yapma olanağı sağlamasının yanında maliyetlerinin düşüklüğü sebebi ile de en çok tercih edilen seçenektir
Avustralya dil eğitimi için hangi şehirler tercih edilebilir?


Avustralya dil okulları için en çok tercih edilen başlıca şehirler Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth, Canbera’dır.
Avustralya dil okulları başlangıç tarihleri nelerdir?


Avustralya dil okulları her Pazartesi başlar. Bazı programlar için okullar ayda 2 ayrı başlangıç tarihi de sunabilmektedirler.
Avustralya dil okulu vizesi nasıl alınır?


Avustralya dil okulu vizesi ya da Avustralya öğrenci vizesi başvurusu için öncelikle gitmek istediğiniz Avustralya Dil Okulu’na kaydınızı yaptırmanız gerekmektedir. En az bir yıl geçerli pasaportunuz, COE (Certificate of Enrollment) adı verilen dil okulu kabul belgeniz, şahsınızın ya da sponsorunuzun maddi durumunu gösteren belgeler Avustralya vizesi başvurusu için en önemli evrakları oluşturmaktadır
Avustralya dil okulu sonrasında Avustralya vizesini uzatmak ve Avustralya’da kalmak mümkün müdür?


Avustralya dil okulları için verilen Avustralya öğrenci vizesini Avustralya’da iken uzatmanız ve Avustralya’da kalmaya devam etmeniz mümkündür. Avustralya öğrenci vizesi Avustralya’da uzatılabilen bir vize türüdür.
İngilizce dil eğitimi için neden Avustralya seçilmeli?


Anadili İngilizce olan Avustralya’daki dil okulları etkili ve hızlı bir yabancı dil gelişimi yanında doğru konuşma ve telaffuz tekniklerini en iyi şekilde ilerletmenin alternatifleri arasında en başlarda yer almaktadır. Seçimlerini Avustralya dil okulu programları yönünde kullanan öğrenciler ayrıca, Avustralya’daki üniversite veya yüksek lisans programlarına devam etmeleri halinde planladıkları yüksek eğitim başvurularında büyük avantajlar yakalamaktadırlar. Ayrıca Avustralya İngiltere ve Amerika’ya kıyasla kur avantajı bulunan ülkeler arasındadır.
Avustralya’da eğitim sağlık sigortası yaptırmak zorunlu mudur?


Avustralya’da dil okulu eğitiminiz süresince sağlık sigortanızın mutlaka olması gerekmektedir. Olası sağlık giderlerinizin karşılanması amacı ile yapılan sigortanın bedeli tek seferde okul ödemeniz ile birlikte önceden yapılır.
Avustralya dil okulları için danışmanlık, başvuru ve kayıt hizmet ücreti ne kadardır?


Ücretsizdir. Avustralya dil okulları danışmanlık, başvuru, kayıt, konaklama ve seyahat planlama hizmetlerinin tamamı için HiT Yurtdışı Eğitim uzman danışmanlarından ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.