SERTİFİKA PROGRAMLARI

YURTDIŞI SERTİFİKA PROGRAMLARI

Ülkemizde lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamlayan gençlerimiz küreselleşen dünyamızda sadece ülkemiz sınırlarında aldıkları eğitim ile hayata atılmaları yeterli olmadığından, kendilerini dünya insanı yapmak, yabancı dillerini geliştirmek ve bunu yaparken de sosyal, kültürel ve kişisel gelişimlerini tamamlamak amacıyla yurt dışında eğitim imkanlarını araştırmaktadırlar. Bu bağlamda bize ulaşan öğrencilerimize sadece yabancı dillerini geliştiren bir program sunmak yerine, almış oldukları lisans veya yüksek lisans eğitimini pekiştiren staj veya kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmalarını sağlayacak sertifika programlarını da önermekteyiz.

 

Eğer akademik kariyer yapmak gibi bir hedefiniz yoksa ve kısa sürede yurtdışı deneyimi kazanmak, kariyeriniz için gerekli olan iş yetilerinizi pekiştirmek istiyorsanız size pek çok farklı alanda sertifika programı sunabiliriz. Lisans eğitiminizi çok yüksek bir not ortalaması ile tamamlayamadıysanız ve yurtdışında eğitiminize devam etmek istiyorsanız, pek çok seçkin üniversitenin "extension" sertifika programlarını da önerebiliriz. Kabulü yüksek lisans programlarından daha kolay olan extension programları, size dünya sıralamasındaki bir üniversite bünyesinde eğitim alma olanağı sunarken, programı başarı ile tamamlayan öğrencilere staj imkanı da sağlamaktadır.

 

HiT Yurtdışı Eğitim olarak, öğrencilerimizin eğitim geçmişine, kariyer planlarına, istek ve yeteneklerine göre en uygun eğitim programını seçmelerine destek oluyoruz. Danışmanlığımız ve servisimiz öğrencilerimizin okul ve programlarının belirlenmesinden sonra da devam etmektedir. Okul başvurularının yapılması, kabullerin temin edilmesinden sonra vize başvurularının yapılmasından, uçuş rezervasyonu ve konaklamanın sağlanmasına kadar her konuda öğrencilerimize destek veriyoruz. Eğitimlerine başlayan öğrencilerimizin bizleri her zaman yanlarında hissetmelerini sağlayacak bir şekilde iletişimi sürdürüyoruz. Temsilciliğini yaptığımız okullarımız ve programlar hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşın.

Vanwest College

Vanwest College.jpg

BİZE

SORUN

BİZİ

TAKİP EDİN

  • HiT Yurtdışı Eğitim YouTube
  • HiT Yutdışı Eğitim Twitter
  • HiT Yurtdışı Eğitim LinkedIn
  • HiT Yurtdışı Eğitim Facebook
  • HiT Yurtdışı Eğitim Instagram
  • HiT Yurtdışı Eğitim Yelp

BİZE

ULAŞIN

HiT Yurtdışı Eğitim

İstanbul: (0212) 296 46 00

Ankara: (0533) 777 93 43

WhatsApp: (0541) 296 46 00

info@hit.com.tr

Büyükdere Caddesi 15/A

Hür Han 34380 
Şişli, İstanbul

Sitemap

Copyright© 1993-2020 HiT Yurtdışı Eğitim