top of page
Online YazOkulu

ANASAYFA | YAZ OKULLARI | IVY CAMPS USA

ONLINE YAZ OKULU

Online yaz okulları  haftalık 20 $'dan başlıyor! 

IVY CAMPS USA YAZ OKULU

HARVARD - YALE MEZUNU ÖĞRETMENLERLE

Ivy Camps USA yaz okulları sınıf ortamında ya da internet üzerinden canlı olarak 30’un üzerinde ülkede binlerce öğrenciye eğitici ve eğlenceli programlarını başarıyla sunmaktadır. Online yaz okulları arasında 5 yıldızlı memnuniyet derecesi ile Ivy Camps, en iyi okullar ve eğitime giden yolda üstün bir tamamlayıcı eğitim sağlayıcısıdır. Dünya’nın en prestijli üniversitelerindeki en başarılı eğitmenleri arasından özenle seçilen öğretmenler, 6-18 yaş arasındaki öğrencileri gelecekteki üniversite ve profesyonel başarısına benzersiz bir şekilde hazırlamaktadır

 

Üniversite hazırlık, akademik destek, ödev yardımı, sınav hazırlığı ve beceri geliştirme alanları Ivy Camps'in uzmanlık alanıdır. Online yaz okulları arasında özel bir yeri olan, derslerin canlı olarak verildiği IVY Camps'de öğrenciler, eleştirel düşünme, problem çözme, akıl yürütme, analitik düşünme ve zaman yönetimi  kabiliyetlerini geliştirdiği gibi sunum, liderlik ve akademik araştırma becerilerini kazanmaktadırlar. Ivy Camps yaz okulu programları ile birlikte en iyilerden öğrenip, en iyisi olma şansını elde edeceksiniz. IVY Camps mezunu öğrenciler, ayrıca, özellikle Amerika başta olmak üzere dünyadaki en iyi üniversitelere girişte büyük başarılar elde etmektedir.

5 Temmuz, 19 Temmuz, 2 Ağustos ve 16 Ağustos'ta başlayan online yaz kampları, Amerika’nın Harvard, Yale gibi en iyi üniversitelerinden mezun eğitmenler tarafından canlı olarak günde 1,5 saat süren eğlenceli ve verimli derslerle yaş grubuna göre ayrıştırılmış, maksimum 6 kişilik uluslararası öğrencilerden oluşan sınıflarda sağlanmaktadır. Ücretsiz deneme derslerine burayı tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Ivy Camps USA programları hakkında detaylı bilgiler veya yurtdışı yaz okulu seçimleriniz için HiT Yurtdışı Eğitim uzman danışmanları ile hemen temasa geçip ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlıkbaşvuru ve kayıt hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

6-14 yaş için üniversite:

• STEAM: Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Sanat  ve Matematik

• Yönetim liderliği

• Sanat, Medya ve İletişim

15 yaş ve üzeri üniversite öncesi hazırlık, akademik destek, ödev yardımı ve sınav hazırlığı:

• Üniversite başvuru danışmanlığı

• Tıp giriş

• Tasarım ve pazarlamaya giriş

• Psikolojiye giriş

• Bilgisayar mühendisliği ve bilgi teknolojilerine giriş

• Uzay mühendisliğine giriş

• Üniversite başarısı için akademik yazı dersleri

• Geleceğini planlama (üniversite başvuru yolculuğu)

• Hukuka giriş

• İşletmeye giriş

• Liderlik iletişimi

• İletişim ve gazeteciliğe giriş

• Eğitime giriş

• Üniversite kayıt birimi ile yazışma

• Topluluk huzurunda konuşma ve mülakat sanatları

• Üniversite öğrencisi olarak yaşam

• Mühendisliğe giriş: yenilikçi mimarlık

• SAT sınav stratejileri

IVY CAMPS FİYATLARI 2023

Ivy Camps'deki yaz okulu fiyatları eğitim alınacak programa göre farklılıklar göstermekle birlikte haftalık ücreti 20-34 $ civarındadır.

En güncel Ivy Camps USA yaz kampı fiyatları, indirim ve kampanyalar için HiT Yurtdışı Eğitim’in uzman danışmanları ile daima ücretsiz olarak irtibata geçebilirsiniz.

ONLINE YAZ OKULU ŞARTLARI

Ivy Camps yaz okulları öğrencilerin öncelikle yaşlarına, sonrada ihtiyaçlarına göre farklı programlar sunmaktadır. Ivy Camps’deki herhangi bir programa kayıt için başvuru formunun doldurulması ve online olarak ödeme yapılması yeterlidir. Arzu edildiği takdirde ücretsiz deneme derslerine de burayı tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

 

Online yaz okulu programları veya örgün eğitim veren yaz okulları ücretsiz kayıt hizmetleri, detaylı bilgiler ve eğitim süresince destek HiT Yurtdışı Eğitim uzman danışmanları tarafından sağlanmaktadır.

IVY CAMPS USA PROGRAMLARINA KATILMAK İÇİN 9 NEDEN

Online yaz okulu programları arasında özel bir yeri olan Ivy Camps yaz kamplarına katılmanın avantajları 9 ana başlık altında özetlenebilir:

1. Dünya’nın en iyi okullarından mezun öğretmen kadrosu. Ivy Camps online yaz okullarındaki dersler Amerika’nın en prestijli üniversitelerinden özenle seçilen en başarılı eğitmenler tarafından verilir. Böylelikle öğrenciler en iyilerden öğrenip, en iyisi olma şansını elde ederler.

2. Maksimum 6 kişilik sınıflarda eğitim. Ivy Camps USA yaz kamplarında öğrenciler yaş gruplarına göre ayrıştırılarak 1-6 öğrenciden oluşan sınıflarda yüksek bir kişisel ilgi ile eğitim alma olanağına sahip olurlar.

3. Lise veya üniversite başvurularında ön plana çıkma. Ivy Camps online yaz okulunda tamamlanan yurtdışı yaz kampları sayesinde öğrenciler kazandıkları farklı deneyimler, akademik ve kişisel gelişimler neticesinde arzulanan lise veya üniversite başvurularında rakiplerinin bir adım önüne geçmektedirler.

4. Etkili ve hızlı gelişim. Ivy Camps online yaz okulu programları kısa süreli programlar olsa dahi öğrenciler, Harvard, Yale, Princeton gibi okullardan mezun profesyonel eğitmenler eşliğinde yaptıkları yoğun pratik sayesinde seçtikleri dalda gözle görülür bir ilerleme kaydetmektedirler.

5. Esnek başlangıç tarihleri. Yaz boyunca hemen her hafta katılım imkanı bulunan Ivy Camps programları öğrencilere vakit kaybına meydan vermeden eğitimlerine çok kısa sürede başlama olanağını sunmaktadır. Online canlı programlardan yıl boyunca da faydalanmak mümkündür.

6. Ücretsiz deneme dersleri. Internet üzerinden canlı olarak verilen yaz okulu programlarına belirli bir süre katılıp ücretsiz olarak test etmek mümkün olduğu gibi ilk ders sonrasında herhangi bir nedenden dolayı programa devam etmek istemeyenler için ücret iadesi opsiyonları mevcuttur.

7. Hayat boyu sahip olunacak becerilerin gelişimi. Ivy Camps programlarına katılan öğrenciler “liderlik”, “iletişim”, “problem çözme”, “karar verme”, “analitik düşünme”, “zaman yönetimi”, “eleştirel düşünme”, “araştırma”, “takım çalışması” gibi mühim ve yaşam boyu kullanılacak becerilerini ilerleterek akademik, gelecekteki iş ve iş dışındaki hayatlarına olumlu katkılar sağlamaktadırlar.

8. Özgüven gelişimi. Ivy Camps programları ile yabancı öğretmen ve arkadaşlara sahip olmak, farklı bir dilde onlarla iletişime geçebilmek gibi çok az sayıda insanın yaşayabildiği deneyimlerin erken yaşta tecrübe edilmesi ve bunlara adaptasyon süreci öğrencilerin özgüvenlerinin artmasına gözle görülür derecede katkılar sağlamaktadır.

9. Sorun çözme yeteneğine katkı. Öğrencilerin yurtdışı yaz kampları süresince yaşadıkları bazı sorunları öncelikle kendilerinin çözmeye çalışması istenmektedir. Yaz okullarındaki bu uygulama katılımcıların gelecekte kendi ayakları üzerinde durabilen bağımsız bir erişkin olmalarına önemli derecede faydaları olmaktadır.

bottom of page